Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaś napisał:
no do dupy, wyszło mi -5 i -6 i napisałem że nie ma rozwiązań ! Skąd miałem wiedzieć, że to je***y przedział. Modlę się o 30 %
nie mniej pretensji ze nie wiedziałes ze to przedział ) takie rz eczy to sie chyba wiee !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Princessita napisał:
tak )
A nie 1/25 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi ? Mi podejrzliwie dużo odpowiedzi D w zamkniętych wychodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sandra napisał:
Matura Byla z OPERONU
nie byla z operonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde ok 14... A czy ktos moze mi owpoeidziec ile jest tych liczb parzystych? pyatnie z kombinatoyki? ;P 500 wam wyszlo ?;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbna matura z matematyki odbędzie się 3 listopada 2010 r. Będzie to jedyna oficjalna próbna matura organizowana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w tym roku. W roku szkolnym 2009/2010 matematyka była po raz pierwszy od wielu lat przedmiotem obowiązkowym. Na maturze próbnej, która odbyła się rok temu próg 30 proc. punktów osiągnęło, czyli zdało egzamin, 76 proc. uczniów . W maju wynik był jeszcze lepszy - sukcesem zakończyło ją 87 proc. abiturientów. Więcej... http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8577493,Probna_matura_z_matematyki_2010_2011.html#ixzz14Dd8DFq3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze odpowiedzi zaczną pojawiać się chwilę po tym, jak CKE opublikuje arkusze. Należy się ich spodziewać około godz. 14.00. Więcej... http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8577493,Probna_matura_z_matematyki_2010_2011.html#ixzz14DdCMMo4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ollla napisał:
A nie 1/25 ?
yyyy to ja juz nic nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcinmeM napisał:
Mi tez wyszlo <-6,-5> ale nie narysowalem paraboli bo wydawalo mi sie to smieszne tylko w odpowiedzi napisalem x(nalezy) <-6,-5> dobrze? dostane 2 pointsy? ;D
nie dostaniesz, bo to nie powinno być w przedziale :PP chodzi o zadanie x^2 + 11x + 30 <= 0 ? bo gdy np. wezmiesz (-5 1/2) to już nie wyjdzie że jest mniejsze od zera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drugim otwartym wyszło wam pierwsiastek z 5 pierwiastek z -5 i -2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ollla napisał:
A nie 1/25 ?
dokladnie 1/25, gdyz 5/125=0,04 spr 0,04*25=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W listopadzie portal Edulandia.pl, "Gazeta Wyborcza" i Wydawnictwo Pedagogiczne "Operon" po raz czwarty zorganizują w szkołach w całej Polsce próbny egzamin maturalny. Przygotuj się do niego, rozwiązując zadania z próbnej matury z Operonem z ubiegłych lat. Od 23 listopada Edulandia.pl, "Gazeta Wyborcza" i Wydawnictwo Pedagogiczne "Operon" organizują w szkołach w całej Polsce próbne egzaminy maturalne dla abiturientów. Matura trwa 4 dni (harmonogram poniżej). Maturzyści zmierzą się z przedmiotami, które zdawać będą na prawdziwej maturze w maju. Po zakończeniu matur Wydawnictwo Pedagogiczne "Operon" sporządzi specjalny raport dla wszystkich szkół biorących udział w maturze. W raporcie, poza wynikami, będzie można znaleźć m.in. odpowiedzi na pytania: jak uczniowie radzą sobie z egzaminacyjnym stresem lub jak bardzo trudny okazał się dla nich poziom testów. Udział w próbnym egzaminie biorą wszystkie szkoły, które zgłosiły się do programu. Arkusze i odpowiedzi do testów zostaną opublikowane dzień po każdym próbnym egzaminie na łamach "Gazety Wyborczej" oraz na Edulandia.pl i probnamatura.pl. Więcej... http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,8572079,Probna_matura_2011_z_OPERONEM_i_Edulandia_pl.html#ixzz14DdY1xbR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadania otwarte .. ;/ bez komentarza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklana napisał:
nie dostaniesz, bo to nie powinno być w przedziale :PP chodzi o zadanie x^2 + 11x + 30 <= 0 ? bo gdy np. wezmiesz (-5 1/2) to już nie wyjdzie że jest mniejsze od zera
Jeżeli jest mniejsze równe to musi być przedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Princessita napisał:
yyyy to ja juz nic nie wiem
wyszlo log o podst 5 z 25/125 i po skróceniu dawalło to 1/25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 mi wyszło:) łatwe to było:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Princessita napisał:
yyyy to ja juz nic nie wiem
no na moje oko to 1/25 w tym log 5 5 - log 5 125
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi też wyszło 500 w tym zadaniu bo są 4 parzyste i po 5 nieparzystych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja te czterocyfrowe napisalam, gorzej wlasnie z tym ostatnim z miastem A i B masakra jak dla mnie albo z tym trójkątem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie mózgi zważą ci co to układali. poje..bane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...